Hakkımızda
      HAKKIMIZDA            
 
         1989 yılında kurulan RİNO, 2002 yılından bu yana üretim teknolojisi, kapasitesi , kalitesi ve ihracatıyla İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde 3000 m2’lik modern fabrikasında 80 personel ile üretime devam etmektedir. Yıllık 1.200 000 adet kemer üretim kapasitesine sahip olan RİNO , bay ve bayan grubu altında spor, klasik , ve unisex kemer ana ürünleri yanı sıra moda trendlerine uygun bir çok deri aksesuarı üretimi de yapmaktadır. Kendi markasını yaratmış olan RİNO, Avrupa’da ve Türkiye de bir çok markanın tercihi arasına girmiştir. RİNO müşterileriyle doğru yerde doğru zamanda ve doğru ürünle buluşabilmek için yatırımlarını AR-GE İnovasyon , yeni teknolojiler ve pazarlama üzerinde yoğunlaştırmaktadır. Gerek yurtiçi gerekse uluslararası fuar organizasyonlarında sektörü başarı ile temsil etmekte olan RİNO yurtdışında ki distribütörleri vasıtası ile pazarlama ağını her geçen gün genişletmektedir… RİNO, İtalya, İspanya, Fransa, Almanya, Hindistan ve bazı uzak doğu ülkelerinden ithalat yapmakta; Amerika, İsrail, Hollanda, Japonya, Danimarka, Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, İngiltere, Belçika, Kanada, Avusturya, Kazakistan, Finlandiya, İran, Irak, Azerbaycan gibi birçok ülkeye de ihracat yapmaktadır.

      MİSYONUMUZ


Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan kaliteli ürünler tasarlayıp sunmaktır. Amacımız her türlü müşteri talebini karşılayabilen, güvenilir ve sürekliliği olan, kaliteden ödün vermeyen, gelişen teknolojiyi yakından takip eden, dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren, zamanı iyi planlayıp kaliteyi ön planda tutarak hızlı bir üretim sistemi uygulayan sektörde öncü uluslararası bir kuruluş olarak ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Firmamız İş-Sağlığı ve Güvenliği Kanunun Mevzuatına göre düzenli olarak denetlenmektedir. Ürünlerimizin insan ve çevre sağlığı açısından herhangi bir sorun teşkil etmemesi için içerik analizleri düzenli olarak yapılmaktadır.
    

    VİZYONUMUZ

Sektörde ki konumumuzu yurtdışında daha da güçlendirerek dünya çapında bilinen bir marka olmak. Rino; . Sürdürülebilir kalite anlayışını benimseme. . Değişen teknolojiyi de yakından takip ederek hizmetlerimizi sürekli iyileştirme. . Müşteri memnuniyetinin yanı sıra müşteri bağlılığını da sağlama. . Çağdaş yönetim anlayışı ile hareket etme. . Çevreye, topluma ve doğaya saygılı kalma amacına ulaşabilmek için gerekli başarı faktörleri olarak görmektedir. . Değerlerine sahip çıkma. . Müşterileri, tedarikçileri ve çalışanları ile bir aile olma.

   ÜRÜNLERİMİZ

RİNO bay ve bayan grubunda her zaman kaliteyi gözeterek üretim yapma anlayışına sahiptir. Spor, klasik,örgü ve unisex kemer ana ürünleri yanı sıra moda trendlerine uygun birçok deri aksesuar üretimi yapmaktadır.

  REFERANSLARIMIZ

RİNO, İtalya, İspanya, Fransa, Almanya, Hindistan ve bazı uzak doğu ülkelerinden ithalat yapmakta; Amerika, İsrail, Hollanda, Japonya, Danimarka, Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, İngiltere, Belçika, Kanada, Avusturya, Kazakistan, Finlandiya, İran, Irak, Azerbaycan gibi birçok ülkeye de ihracat yapmaktadır. RİNO açtığı toptan satış mağazalarıyla ve elektronik satış vasıtasıyla perakende satışta da büyük yol kat etmiştir. Bu mağazalar vasıtası ile özellikle Doğu Bloğu, Balkan ve Orta Doğu ülkelerinden gelen müşterilerin taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermektedir.

    Kendi markasını yaratmış olan RİNO, Avrupa’da ve Türkiye’de bir çok markanın tercihi arasına girmiştir. RİNO müşterileriyle doğru yerde doğru zamanda ve doğru ürünle buluşabilmek için yatırımlarını AR-GE Inovasyon, yeni teknolojiler ve pazarlama üzerinde yoğunlaştırmaktadır. Hem yurtiçi hem de uluslararası fuar organizasyonlarında sektörü başarı ile temsil etmekte olan RİNO yurtdışındaki distribütörleri vasıtası ile pazarlama ağını her geçen gün genişletmektedir. Firmamız INDITEX tarafından onaylı olup, bağımsız denetim kuruluşları tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

    TASARIM

   Yenilikçi ve modern bakış açısı ile ürünlerinde kalite ve şıklığı bir arada tutarak ürünlerin tasarımını, 32 yıllık uzman kadromuzun ellerinden siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

  Doğanın bize armağan ettiği deride bulunan eşsiz dayanıklılığı Tasarım ve Kalite ile buluşturan Rino müşterileri için değer yaratmaya devam etmektedir

   ARGE

 Rekabetin sürekli arttığı günümüzde AR-GE yatırımlarımıza büyük önem vermekteyiz. Tasarım ve üretim için gerekli son teknoloji ile üretilen makinalara büyük yatırımlar yapmaktayız.

  SOSYAL SORUMLULUK

Kadınların iş gücüne katılımına yönelik, kadın personel istihdamını arttırmaya önem vermekteyiz. Türk Eğitim Vakfı (TEV) aracılığı ile Soma’da ki ailelerimizin çocuklarının eğitim masraflarına katkıda bulunuyoruz. Bazı hayır kurumlarının vesilesi ile şehit ve gazi yakınlarına ve ihtiyaç sahibi ailelere destekte bulunuyoruz. Otizimli çocukların özel eğitim alarak topluma kazandırılmasına destekte bulunuyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.